Casa Rancho Jacuru Villa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze gesitueerde in São Pedro da Aldeia Casa Rancho Jacuru Villa São Pedro da Aldeia bevindt zich binnen 6 minuten wandelen van Igreja Evangelica Semeando Familia en biedt snelle toegang tot tal van bezienswaardigheden.
De welgelegen locatie biedt toegang tot de Mercado de Artesanato, op 7 km verderop, en tot de Parochie van Nossa Senhora da Assunção de Cabo Frio, binnen 8 km afstand van deze 150 m² grote villa. Dit vakantiehuis ligt op 15-minuten rijden van culturele bezienswaardigheden zoals het Convento de Santo Inácio. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Praia do Forte, gelegen op 9 km verderop.
Deze 2-badkamer woning heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche.
Deze villa is uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven om zelf te koken in een eetgedeelte. Pizzaria Bairro Sao Joao bevindt zich binnen een paar straten van Casa Rancho Jacuru Villa en serveert Italiaanse gerechten. De dichtstbijzijnde luchthaven bij deze 3-slaapkamer Casa Rancho Jacuru Villa is Cabo Frio, op 5 km afstand.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Casa Rancho Jacuru Villa van de luchthaven Cabo Frio?
Casa Rancho Jacuru Villa ligt op 25 minuten rijden van de luchthaven Cabo Frio. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Casa Rancho Jacuru Villa?
Gasten van Casa Rancho Jacuru Villa kunnen eten in Pizzaria Bairro Sao Joao restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in Casa Rancho Jacuru Villa?
Een ingerichte kitchenette maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Rancho Jacuru Villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Casa Rancho Jacuru Villa?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Casa Rancho Jacuru Villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in dit vakantiehuis?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in São Pedro da Aldeia zijn het Praia do Forte en de Mercado de Artesanato, die respectievelijk op 7 en 8 km van dit vakantiehuis liggen. Daarnaast is de Sao Cristovao-kerk (8 km) ook een aanrader om te bezoeken.